Loading…

Trump dyshon nëse gruaja po i jepte votën (Foto)

  • 08/11/2016 | 22:14

Trump dyshon nëse gruaja po i jepte votën (Foto)

Duket se Donald Trump nuk është i sigurt se për kë do të votojë gruaja e tij.

Televizioni amerikan CNN ka kapur një moment interesant kur kandidati republikan për president doli për të hedhur votën bashkë me gruan e tij në një qendër votimi në New York.

Gjatë procesit të votimit, kur mediat po e përcillnin me vëmendje atë dhe gruan e tij, Trump e zgjati kokën për ta shikuar, mesa duket, se për kë votonte Melania Trump.

Fotoja ka bërë xhiron e botës në internet dhe ka zgjuar kureshtjen e amerikanëve për veprimin e Trump. /gazetametro.net

mt

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë