Loading…

Trump tashmë ka dërguar ftesat për ahengun presidencial!

  • 03/11/2016 | 11:19

Trump tashmë ka dërguar ftesat për ahengun presidencial!

Shtabi parazgjedhor kandidatit republikan për president të SHBA Donald Trump, është i bindur në fitore dhe tashme ka dërguar për ahengun presidencial.

Ahengu në nderim të fitores së Donald Trumpit në zgjedhjet presidenciale, do të mbahet në New York në hotelin „Hilton midtown“, në natën 8 nëntorit , njoftojnë mediat.

Me këtë rast është thënë se në mbrëmje janë ftuar “vetëm miqtë dha ata që përkrahin fushatën Trump – Pence (Mike Pence — kandidat për nënkryetar).

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë