Loading…

Trupin bombë, kështu stërvitet Georgina Rodriguez nga fitnesi

  • 23/10/2022 | 21:09

Trupin bombë, kështu stërvitet Georgina Rodriguez nga fitnesi

Georgina Rodríguez ndau pak ditë më parë imazhet që konfirmuan sezonin e dytë të “Soy Georgina”.


Influencuesja e ka të qartë se trajnimi është i nevojshëm për çdo ditë dhe për të qenë në gjendje të pastrojë mendjen e saj. Për këtë arsye, është shumë e zakonshme të shihet se si Rodriguez ndan disa nga seancat stërvitore që bën përmes rrjetit të tij social.

Në katër fotografitë që ka ndarë partnerja e Cristiano Ronaldos, ajo shihet duke u stërvitur me një veshje që e lë pa frymë. Pa dyshim, një veshje që jo të gjithë mund ta veshin në palestër. Vetëm Georgina Rodriguez mund të duket kaq spektakolare në stërvitje.

Përveç kësaj, palestra e gjitha në rozë e bën influencuesin të duket shumë më tepër. Shumë vajza do të dëshironin të fillonin ose të përfundonin stërvitjen si ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë