Loading…

Tryezë mbi rëndësinë e sigurisë në punë në Kosovë

  • 06/06/2019 | 10:20

Tryezë mbi rëndësinë e sigurisë në punë në Kosovë

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë në bashkëpunim me Ministrinë e Integrimit Evropian, organizojnë tryezën e rrumbullakët mbi temën “Rëndësia e sigurisë në punë” në Pejë.


Hisedarët e ndryshëm, duke përfshirë zyrtarët e departamenteve të urbanizmit nga Peja, Juniku, Deçani dhe Istogu, përfaqësuesit e komunitetit të biznesit dhe të shoqërisë civile do të diskutojnë gjerësisht mbi rëndësinë e sigurisë në punë dhe masat që duhet të ndërmerren për të reduktuar numrin e fatkeqësive në vendin e punës.

Diskutimi zhvillohet në kuadër të fushatës “Përkrahje për Komunikimin e Procesit të Integrimit Evropian”, financuar nga Zyra e BE-së në Kosovë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë