Loading…

Tualetet më të pabesueshme që keni parë ndonjëherë (Video)

  • 27/12/2016 | 16:59

Tualetet më të pabesueshme që keni parë ndonjëherë (Video)

Ju ka rastisur që të shkoni te miqtë, në ahengje të ndryshme apo restaurante.Kudo që keni shkuar keni parë, tualete që nuk kanë qenë të njejta për nga dizajni.

Ne do t’ju sjellim 21 lloje të tualeteve nëpër botë, që ju nuk do të besoni që ekzistojnë./gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë