Loading…

Tuna ‘bombardon’ përsëri: Poston video duke u larë

  • 20/06/2019 | 18:50

Tuna ‘bombardon’ përsëri: Poston video duke u larë

Këngëtarja super seksi, Tuna është duke pushuar në një nga resortet në Turqi, nga ku është duke ndarë me fansat fotografi dhe momente shumë të veçanta, transmeton Gazeta Metro.


Para disa ditë ajo publikoi disa fotografi shumë provokuese të shkrepura nga Norik Uka. Tuna në Turqi është më Patrisin dhe Tianin.

Dhe sot Tuna ka publikuar një video që nuk e kemi parë më herët, duke u larë.

Banjat në Turqi kanë traditën e tyre, dhe këtë e ka provuar edhe Tuna.

Duket se relaksi për këngëtarën super seksi nuk mungon asnjëherë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë