Loading…
Tuna dhe Patrisi puthën në njërën nga këngët e saja të publikuara së fundi
  • 19/03/2019 | 15:35

Tuna dhe Patrisi puthën në njërën nga këngët e saja të publikuara së fundi

Tuna ka publikuar me videoklipe të gjitha këngët e albumit  të saj të ri ‘Fortuna’, transmeton Gazeta Metro.


Dje mbrëma Tuna ka publikuar në Youtube shtatë videoklipe për shtatë këngët e reja nga albumi i saj më i fundit, Fortuna.

Në klipet e saj ka amrrë pjesë edhe edhe Patrisi, bashkëshorti i këngëtares i cili luan një nga instrumentet në këngët e saj.

Madje në njërin nga videoklipet, respektivisht në, “Tani m’ke zemër” Tuna dhe Patrisi puthën, diçka jo shumë e zakonshme në videoklipet shqiptare./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë