Loading…
Tuna pa asnjë kompleks, vjen me pozë provokuese e shtrirë në dysheme
  • 07/11/2018 | 16:23

Tuna pa asnjë kompleks, vjen me pozë provokuese e shtrirë në dysheme

Këngëtarja nga Maqedonia, Tuna Sejdiu shquhet për dukjen e saj atraktive.


Tuna Sejdiu u rikthye pas një kohe të gjatë në muzikë e që tashmë po komentohet vazhdimisht nga publiku.

Ndonëse paraqitjet e saj janë të zjarrta, Sejdiu nuk ngurron të shfaqet provokuese edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Ajo ndau një imazh me ndjekësit teksa rikthehet në një nga klipet e saj të dikurshme që duket se ka nostalgji për këtë kohë.

Një pozë e ‘nxehtë’ si kjo nuk ka si të mos komentohet nga publiku.

Së fundmi, Tuna u përfol për raportin që ka me kunatin e saj, Robert Berishën pasi ky i fundit e ofendoi atë.

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë