Loading…

Tuna publikon foto provokuese, vë në pah të pasmet seksi

  • 25/01/2020 | 13:42

Tuna publikon foto provokuese, vë në pah të pasmet seksi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, po shijon disa ditë të mira pushimi bashkë me djalin e saj, Tianin.

Nënë e bir po kalojnë kohë të mirë së bashku në Republikën Domenikane, konkretisht në Punta Cana.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi nga pushimet, duke treguar momentet e këndshme që po kalon atje.

Së fundmi, Tuna ndau me fansat një fotografi provokuese në Instagram, ku shfaqej në bikini ndërsa vinte në pah të pasmet e saj atraktive.

E mbuluar me kapele të madhe në kokë, ajo preferoi që të mos shfaqë fytyrën e saj, megjithatë arriti që t’i bëjë fansat që ta komentojnë e pëlqejnë me të madhe këtë imazh.

Tuna njihet si njëra ndër këngëtaret më atraktive të skenës, e cila i ka rezistuar kohës duke sjellë vazhdimisht këngë që janë pëlqyer nga publiku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë