Loading…

Turisti ‘idiot’: Del nga makina, i afrohet ariut, pastaj – horror | PAMJE

  • 30/05/2019 | 09:20

Turisti ‘idiot’: Del nga makina, i afrohet ariut, pastaj – horror | PAMJE

Një turist në Rusinë lindore ka dalë nga makina dhe ka tentuar t’i afrohet riut, por kjo nuk ka përfunduar ashtu si e kishte menduar, transmeton Gazeta Metro.

Ai ka provuar t’i afrohet ariut të ri me shpresë se do ta prekë. Ariu në fillim largohet, por kur ai tipi ia kthën shpunën, ariu niset drejt tij.

Shumë komentues në rrjetet shoqërore e kanë quajtur “idiot”, dhe nuk do t’u vinte keq edhe sikur kafsha ta kishte lënduar./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë