Loading…

Turizëm edhe në qiell: Provoni adrenalinën e hedhjes me parashutë

  • 18/07/2019 | 13:30

Turizëm edhe në qiell: Provoni adrenalinën e hedhjes me parashutë

Vendet bregdetare kanë shumë përfitime gjatë sezonës së verës, pikërisht për shkak të detit, mirëpo ka edhe mënyra tjera për t’u kënaqur turistët dhe sigurisht edhe për të fituar vendasit, shkruan Gazeta Metro.


Lëshimi me parashutë mbi Plazhën e Madhe në Uqlin, në “Cocacabana Beach” është njëra nga atraksionet më tërheqëse që një turist mund ta bëj.

Kur era fyen pak, valët trazohen mos notoni, merrni një parashutë dhe bëjeni pushimet tuaja të paharruara./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë