Loading…

Turqia goditet sërish, sulm i armatosur në një xhami në Stamboll

  • 01/01/2017 | 16:23

Turqia goditet sërish, sulm i armatosur në një xhami në Stamboll

Pas sulmit të mbrëmshëm në Stamboll ku u vranë 39 persona në një lokal nate, Turqia është goditur sërish.

Një sulm i armatosur ka ndodhur në një prej xhamive të Stambollit, sipas mediave turke. Të paktën dy persona janë plagosur.

Nuk dihet ende saktësisht nëse është konflikt i armatosur apo sulm terrorist.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë