Loading…

Tussaud po përgatit një Trump prej dylli

  • 11/11/2016 | 11:33

Tussaud po përgatit një Trump prej dylli

Një figurë e re do ti bashkangjitet muzeut të famshëm me figura prej dylli Madame Tussaud. Të martën u shfaqën disa nga prapaskenat e punës së  kopjës së figurës së presidentit të zgjedhur Donald Trump.

Muzeu vetëm sa kishte krijuar skultpura prej balte të Republikanit Trump dhe rivalës së tij demokratike Hillary Clinton para ditës së zgjedhjeve. Tani do të hyjë në figurën e plot prej dylli në kohën e duhur kur edhe ai do të inagurohet.

Në faqen e tyre në facebook Madame Tussauds të martën ka zbuluar figurën e kokës së Trump me një inserter të flokëve i cili do të punoj në stilin e flokëve të bisnizmenit bjond./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë