Loading…
Tym i madh tek termocentrali ‘Kosova A’ |PAMJE
  • 03/11/2018 | 14:00

Tym i madh tek termocentrali ‘Kosova A’ |PAMJE

Një numër i madh i njerëzve kanë dërguar fotografi ku duket një tym i madh që rrjedh nga Termocentrali Kosova A.


Duket se ky termocentral është përfshirë nga flakët prej ndonjë shpërthimi të mundshëm.

Më të fundit
...
  • 21/04/2019 | 00:05
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë