Loading…

Tymosje dhe skena erotike me partnerin e saj, kongresmenia ‘konservatore’ amerikane dëbohet nga teatri

  • 18/09/2023 | 14:14

Tymosje dhe skena erotike me partnerin e saj, kongresmenia ‘konservatore’ amerikane dëbohet nga teatri

Kongresmenia amerikane nga Colorado e rradhëve të republikanëve Lauren Boebert ka kërkuar falje pasi që javën e kaluar është përzënë nga një shfaqje pas disa sjelljeve të pahijshme, transmeton Gazeta Metro.


Kërkim falja vjen pas një qarkullimi disa ditorë të një video ku kongresmenia shihet duke tymosur brenda shfaqjes në teatrin e Denverit.

Ajo ka thënë se ditët e fundit kanë qenë të vështira për të dhe se asaj i vjen keq për vëmendjen e pa këndshme që e ka tërhequr. Ajo shtoi më tej se me veprimet e saj ajo nuk i ka dëshiruar dëm askujt, raporton Usa Today.

Sipas një raporti nga Teatri i Denverit kongresmenia përpos tymosjes është përfshirë edhe në veprime erotike me partnerin e saj ku nga teatri janë detyruar pastaj ti përzëjnë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë