Loading…
Tyson thotë se e di çka ka ndodhur me Michael Jackson: Tregon se a janë të vërteta akuzat për përdhunime
  • 15/03/2019 | 18:17

Tyson thotë se e di çka ka ndodhur me Michael Jackson: Tregon se a janë të vërteta akuzat për përdhunime

Mike Tyson po e mbronë Michael Jackson dhe dënoi ashpër komente negative të dokumentarit në të cilin prindërit e fëmijëve thonë se janë përdhunuar nga këngëtari, transmeto Gazeta Metro.


“Kjo që po bëni tani është e gabuar, po dilni në publik dhe flisni për këto gjëra. Thuhet se dashuria e tyre po mbaronte”, foli sinqerish Tyson i cili ishte i afërt me Jackson.

Të dy ata kaluan shumë kohë së bashku në vilën ku xhirua filmi dokumentar, kështu që ai është i sigurt se Michael nuk do të bënte kurrë diçka të tillë.

“Michael kishte një reputacion të tillë. Kam një fëmijë prej tetë vjetësh dhe nuk do ta lë kurrë të rri me Majkëllin ose të shkoj në shtëpinë e tij. Më pëlqen Michael, por ti e di se çfarë dua të them”, ka shtuar ai.

Boksieri amerikan gjithashtu u akuzua për përdhunim, gjë që rezultoi në dënimin e tij publik në 1992.

“Gjithashtu, disa njerëz nuk do të lejonin që bijat e tyre të rrinin me mua, pasi isha në burg për përdhunim. E respektoj këtë, e kuptoj sepse do të bëja të njëjtën gjë, “tha Mike./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë