Loading…

Tyson tregon storien kur e nokautoi një pastrues për shkak të një pëllumbi

  • 25/12/2021 | 23:03

Tyson tregon storien kur e nokautoi një pastrues për shkak të një pëllumbi

Kampioni i peshave të rënda, Tyson ka pasur dashuri për pëllumbat që kur ishte fëmijë dhe gjatë karrierës, ai e gjeti veten duke rrahur një pastrues për shkak të një pëllumbi.


Një pastrues futi në koshin e tij pëllumbin e preferuar te Tyson, i cili sapo kishte vdekur.

Tyson doli me nxitim dhe e goditi me një të djathtë të fuqishme e cila e rrëzoi përtokë njeriun.

Tyson, një ish-kampion i botës në peshën e rëndë dhe është një sipërmarrës.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë