Loading…

‘U bë bajat photoshopi, ta lëmë barkun të jetojë lirshëm jetën e tij’: Moderatorja shqiptare poston foto pa e edituar

  • 12/08/2022 | 12:50

‘U bë bajat photoshopi, ta lëmë barkun të jetojë lirshëm jetën e tij’: Moderatorja shqiptare poston foto pa e edituar

Njëra nga moderatoret më të dashura për publikun është edhe Kiara Tito.


Moderatorja gjithashtu merr vëmendje edhe me postimet e saj që bën në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi të cilën ka vendosur mos ta editoj.

“U bë bajat photoshopi, ta lëmë barkun të jetojë lirshëm jetën e tij”, ka shkruar moderatorja krahas fotos.

Dihet që fytyrat publike kujdesen shumë që fotot e tyre të jenë gjithmonë sa më të mira./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë