Loading…

U bë edhe Shpendi me ironizu me Ramën: Mos janë ardh me i ndërru targat krejt kerret nga veriu

  • 28/10/2022 | 15:10

U bë edhe Shpendi me ironizu me Ramën: Mos janë ardh me i ndërru targat krejt kerret nga veriu

Ish-kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka ironizuar me testimin e sotëm të unazës qendrore në kryeqytet, transmeton Gazeta Metro.


Për shkak të tollovisë së madhe të krijuar në kryeqytet, Ahmeti, në një postim në Twitter ka shtruar pyetjen se mos kanë ardh me i ndërruar targat nga veriu i Kosovës.

“Mos jon ardh me i ndërru targat krejt kerret bga veriu?”, ka thënë Ahmeti.

Ndërkaq duhet cekur që testimi i sotëm i unazës ka ngjallur kritika të shumta në drejtim të Ramës, si shkak i së cilës edhe qytetarët janë shprehur të revoltuar.

Më poshtë postimi i plotë i Ahmetit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë