Loading…

U detyrua të largohej para 24 vitesh, Rona Nishliu viziton shtëpinë e saj në veri

  • 31/03/2023 | 12:54

U detyrua të largohej para 24 vitesh, Rona Nishliu viziton shtëpinë e saj në veri

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu sot ka vizituar shtëpinë e saj në veri të Mitrovicës.


Këngëtarja Nishliu, si shumë shqiptarë të tjerë të asaj pjese të Kosovës, para 24 vjetëve ishte detyruar të largohej nga shtëpia e saj, e cila tashmë ka mbetur gërmadhë.

Këngëtarja ka publikuar pamje nga vizita e saj në shtëpinë e saj ku është rritur, e që duket se kjo vizitë edhe e ka emocionuar këngëtaren.

“24 vjet të gjata… Më fal!”, është përshkrimi i Nishliut në fotografinë e publikuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë