Loading…

U dhunua gjatë një vizite te motra, arrestohet i dyshuari në Viti

  • 25/11/2022 | 10:37

U dhunua gjatë një vizite te motra, arrestohet i dyshuari në Viti

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast dhunimi që ka ndodhur në tetor në qytetin e Vitisë.


Viktima femër (e mitur) ka raportuar në polici rastin e dhunimit që i kishte ndodhur gjatë tetorit derisa kishte qenë për vizitë te motra e saj, ndërsa lidhur me këtë rast është arrestuar i dyshuari.

“Viti tetor-2022-NN. Në lidhje me rastin është raportuar se më datë 24.11.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë