Loading…

U eleminua mbrëmë, Paloma injoron keq Semin dhe Donaldin, ja reagimi i tyre

  • 30/10/2021 | 10:16

U eleminua mbrëmë, Paloma injoron keq Semin dhe Donaldin, ja reagimi i tyre

Ajo ishte banorja e dytë e cila u eliminua mbrëmë.

Ndërkohë, Paloma u përshëndet me të gjithë banorët e shtëpisë, përveç dy prej tyre, shkruan lajmi.net.

Donaldin dhe Semin, banorja e Big Brother, i ka injoruar duke mos iu dhënë as përshëndetjen e fundit brenda shtëpisë.

Kjo për arsye se Paloma mendonte vazhdimisht se dyshja po bëjnë lojë pasi nuk i ndahen njëri-tjetrin.

Shiko reagimin e Semit dhe Donaldit kur Paloma injoron dyshen

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë