‘U gjenden dokumente të Radoicic’, Drejtori i Policisë: Dyshohet se ishte në mesin e personave të armatosur

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha, në një konferencë për media kanë shpalosur detaje nga sulmet terroriste që ndodhën më 24 shtator në veri ndaj Policisë së Kosovës. Ministri Sveçla deklaroi se sulmet kanë qenë të organizuara dhe të mbështetura nga Serbia, … Vazhdoni me leximin e ‘U gjenden dokumente të Radoicic’, Drejtori i Policisë: Dyshohet se ishte në mesin e personave të armatosur