Loading…
U gjet i vdekur në lagjen Pejton të Prishtinës, Policia jep detaje për 63 vjeçarin
  • 10/08/2018 | 11:03

U gjet i vdekur në lagjen Pejton të Prishtinës, Policia jep detaje për 63 vjeçarin

Policia e Kosovës ka dhënë detaje në lidhje me vdekjen e 63-vjeçarit i cili dje pasdite u gjet pa shenja jete në lagjen “Pejton” të Prishtinës.


Sipas policisë, D.T., dyshohet se ka pësuar sulm kardiak dhe ka vdekur në orën 18 e 40 minuta.

“Njësitë përkatëse të policisë kanë dal në vendin e ngjarjes, ndërsa mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin për media të policisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë