Loading…

U kap me drogë, shikoni si fshihet nga kamerat këngëtari shqiptar

  • 15/04/2018 | 13:56

U kap me drogë, shikoni si fshihet nga kamerat këngëtari shqiptar

Gjykata e Tiranës ka liruar nga qelitë të riun Arkimed Lushaj, i njohur si “Stresi”. 


Në seancën e masës së sigurisë së zhvilluar sot në Gjykatën e Tiranës, me kërkesë të Prokurorisë u vendos masa “detyrim me paraqitje”.

Ai u arrestua pak ditë më parë në një nga lokalet në Tiranë, pasi u kap duke konsumuar drogë.

Gjatë paraqitjes në seancn gjyqësore, ai tërë kohën fshihej pas shokëve të tij, duke tentuar të mos kapej nga syri i kamerës.

Dy vite më parë, Stresi u arratis nga komisariati i policisë në Tiranë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë