Loading…
U la në hije, por rikthehet Kim Kardashian
  • 11/02/2018 | 23:52

U la në hije, por rikthehet Kim Kardashian

Ylli televiziv Kim Kardashian duket se nuk e ka ndërmend të lë hapësirën për ndonjërën nga motrat e saj.


Megjithëse motra e saj më e vogël, Kylie ishte top temë për shkak të shtatzanisë së saj, mirëpo Kim është ajo që kthehet sërish ‘në lojë’, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

37 vjeçarja ka ndarë disa poza për fansat e saj ku kishte zbuluar gjoksin e saj dhe disa varëse nga ari të varura në qafë.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
marke[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë