Loading…

U largua nga ‘Për’Puthen’, zbulohet se në cilin emision do ta shohim Bora Zemanin

  • 02/08/2022 | 18:02

U largua nga ‘Për’Puthen’, zbulohet se në cilin emision do ta shohim Bora Zemanin

Prezantuesja e njohur shqiptare, Bora Zemani, duket se ka hequr dorë përfundimisht nga moderimi i emisionit “Për’puthen”.


Por, ajo nuk është larguar nga ekrani.

Përmes një video, zbuloi se tashmë do të nis një rrugëtim të ri në TopChannel, saktësisht do të jetë pjesë e “Dancing With The Stars”.

“Nje rrugetim i ri per mua [email protected] A jeni gati te shikoni personazhet tuaj te preferuar ne arenen e kercimit?”, shkroi Zemani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë