Loading…

U nda nga menaxheri: Melinda fillon bashkëjetësen me menaxherin e ri

  • 23/10/2020 | 23:46

U nda nga menaxheri: Melinda fillon bashkëjetësen me menaxherin e ri

Rreth 1 vit më parë u zbulua se reperja shqiptare, Melinda Ademi, ishte në një lidhje dashurie me menaxherin e labelit “Panda”, Faton Aliu. Melinda ka qenë nën menaxhimin e kësaj kompanie që në fillim të karrierës së saj, mirëpo së fundmi gjithçka ka ndryshuar.


“n’Zoom” ka mësuar se reperja i ka dhënë fund marrëdhënies me menaxherin dhe rrjedhimisht nuk është më as pjesë e “Panda Music”. Madje ata të dy nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, që do të thotë se nuk do të jenë ndarë miqësisht nga njëri-tjetri.

Megjithatë kjo nuk do të thotë se Melinda është vetëm, sepse ajo ka gjetur dashurinë e saj të re. Reperja është tashmë në një lidhje me menaxherin e kompanisë “RedBox”, Granit Muhaxheri. Për më tepër raporti mes tyre duket shumë serioz, sepse është mësuar se Melinda dhe Graniti kanë nisur bashkëjetesën me njëri-tjetrin në Prishtinë.

Lidhja e saj me Granitin dhe kalimi nën menaxhimin e “RedBox”, mund të ketë qenë edhe arsyeja kryesore pse Melinda solli bashkëpunimin “X5” me Gjikon në fund të muajit gusht. Kompania “RedBox”, që menaxhohet nga i dashuri i reperes, është themeluar nga vëllai i Gjikos, producenti Arbër Gjikolli, ose siç njihet ndryshe Big Bang.

Ndërkohë Melinda po punon sërish për një këngë të re, që do të prodhohet nga “RedBox”.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë