Loading…

U ndanë pasi e dhunoi: Chris Brown nuk i ndahet Rihannës

  • 22/09/2019 | 13:43

U ndanë pasi e dhunoi: Chris Brown nuk i ndahet Rihannës

Rihanna dhe Chris Brown janë cilësuar si një ndër çiftet më të paqëndrueshme të Holliwoodit të të gjitha kohrave, shkruan Gazeta Metro.


Ndonëse u ndanë njëherë e mirë në vitin 2013, pas dhunës fizike që këngëtari ushtroi përkundrejt Ririt, Chris duket se ende nuk ka hequr dorë prej saj.

Në një foto të fundit të Rihannës, në të cilën reklamon linjën e re të të brendshmeve, në sy bie pikërisht komenti i Chris Brown.“Dëshiroj të jem llampa”-ka shkruar ai, duke iu referuar llampës që shihet në krevat pranë Ririt.

Këngëtarja nga Barbadosi është prej kohësh në një lidhje dashurie me sheikun Hassan Jameel. Por, me ç’kuptohet, Chris Brown nuk stepet aspak nga ky fakt.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë