Loading…

‘U ndava me bastardin, nuk më meritonte’:  Roza Lati s’qenka fejuar, ‘single’ përsëri

  • 08/08/2022 | 18:42

‘U ndava me bastardin, nuk më meritonte’:  Roza Lati s’qenka fejuar, ‘single’ përsëri

Roza Lati ka sqaruar deklaratën që bëri disa kohë më parë gjatë emisionit të saj, ku nxiti spekulimet se mund t’i ketë dhënë fund beqarisë.


Më pas, burime pranë saj mohuan lajmin se është fejuar ndërsa u raportua gjithashtu se i kishte dhënë fund lidhjes.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë Roza. Moderatorja ka qenë e ftuar në “Prive Reality”, ku dhe është pyetur nga Liberta Spahiu për statusin e saj. Roza hodhi poshtë edhe njëherë thashethemet e fejesës ndërsa konfirmoi gjithashtu se është ndarë.

“Kanë dalë llafe që jam fejuar. Jo nuk jam fejuar. Kam qenë në studio me Monika Lubonjën dhe kam bërë një shaka një batutë. Dhe prej shakasë e kanë kapur e kanë…. Jam single, do thuash që jam ndarë këto kohët e fundit? Po jam ndarë! E ndava bastardin nuk më meritonte, tha ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë