Loading…

U njoftuan para një muaji, 15-vjeçari e ‘grabit’ 15-vjeçaren nga Prishtina për bashkëjetesë

  • 11/08/2022 | 20:57

U njoftuan para një muaji, 15-vjeçari e ‘grabit’ 15-vjeçaren nga Prishtina për bashkëjetesë

Shtëpinë e braktisi të mërkurën pas mesnate.


15-vjeçarja që po banonte në rrugën “Laura Shmani” në Arbëri të Prishtinës, u largua pa gjurmë, gjë që detyroi babanë e saj ta denoncojë në policinë zhdukjen e të bijës.

Komunikimi me të miturën që nga ajo kohë qe i pamundur, por familja ka dyshimet se ajo mund të gjendet në një lokacion në Prizren.

Babai i saj s’deshi të prononcohej për të mos i dëmtuar hetimet, ndërsa Klan Kosova mëson se ajo u largua me bashkëmoshatarin G.K nga Prizreni, me të cilin u njoftua në internet një muaj më parë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë