Loading…

U njohën në ‘O Sa Mirë’, por pranojnë janë në lidhje dhe do të martohet së shpejti

  • 19/05/2019 | 23:40

U njohën në ‘O Sa Mirë’, por pranojnë janë në lidhje dhe do të martohet së shpejti

Aktorja e njohur, Jonida Vokshi, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ajo ka folur gjerë e gjatë rreth karrierës së saj, ndërsa nuk ka hezituar që t’i shpalos edhe më të rejat në jetën e saj private.

Ndonëse nuk përflitej, aktorja ka preferuar ta zbulojë vet lidhjen e saj me aktorin dhe producentin e njohur kosovar, Besnik Krapin.

Ata kanë qenë të dy së bashku aktorët të hit serialit “O Sa Mirë” në dy sezonet e para, përkatësisht Jonida në rolin e vajzës tiranase (Elizabeta), dhe Besniku në rolin e prizrenasit (Mesuti).

Dhe duket se është pikërisht ky serial zanafilla e gjithçkaje, ngase edhe vet aktorja gjatë emisionit e ka pranuar se aty filluan shikimet e para dhe takimet mes dyshes.

“Unë me të jam njohur tek seriali “O sa mirë”, pasi ishim të dy pjesë e kastit. Kemi qenë miq në fillim dhe duke u njohur dhe duke kaluar kohë bashkë u dashuruam. Si dy të dashuruar vjen një moment që konkludohet dashuria”, ka thënë Jonida.

Tutje, e pyetur nga Ermali nëse dyshja do të martohen, aktorja nga Shqipëria e ka pohuar edhe një gjë të tillë.

“Po do bëjmë dasmë, do kërcejmë pak”, ka thënë ndër të tjerash ajo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë