Loading…

U nokautua rëndë dhe mbeti pa ndjenja, kjo është gjendja shëndetësore e boksierit Castillo

  • 25/09/2021 | 21:02

U nokautua rëndë dhe mbeti pa ndjenja, kjo është gjendja shëndetësore e boksierit Castillo

Boksieri Lenin Castillo është nokautuar brutalisht nga boksieri Callum Smith dhe ka rënë pa ndjenja në tokë, shkruan Gazeta Metro.


Castillo është larguar me oksigjen nga ringu i boksit pas goditjes së pësuar por tani është me vetëdije rrugës për në spital.

Këtu ka bërë të ditur njohësi i sportit të boksit, Eddie Hearn.

“Një nokaut brutal dhe i tmerrshëm. Castillo është me vetëdije rrugës për në spital.”, ka shkruar ai.

Më poshtë mund ta shikoni momentin e nokautit. /gazetametro.net 

Nokaut i rëndë i Smith ndaj Castillo, bie pa ndjenja në tokë: Largohet nga ringu duke i dhënë oksigjen

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë