Loading…

U përfol për lidhje me Ronaldon: Kjo është modelja italiane që po i çmend futbollistët

  • 11/11/2021 | 13:21

U përfol për lidhje me Ronaldon: Kjo është modelja italiane që po i çmend futbollistët

Modelja italiane Cristina Buccino është një emër i njohur në botën e showbizzit, transmeton Gazeta Metro.


Kjo është shumë e vërtetë, sidomos për shkak të lidhjeve të saj me sportistë të famshëm. Prej vitesh mediat shkruajnë për romancat e saj të dashurisë.

Motoçiklisti Andrea Giannone, boksieri Daniele Skardina dhe futbollisti Filippo Inzaghi kanë “pushuar” dhe “pushtuar” në shtratin e Cristinas.

Ndryshe, edhe në vitin 2016, Cristina u pa me Cristiano Ronaldon, por nuk dihej se a ka pasur diçka mes vete, veç se të dy e kanë mohuar të kenë kontakte, përveç darkës në të cilën janë kapur nga paparacët./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë