Loading…

U përjashtua nga ‘BBVA’, çfarë po ndodh me Kejvina Kthellën?

  • 25/01/2023 | 08:07

U përjashtua nga ‘BBVA’, çfarë po ndodh me Kejvina Kthellën?

Modelja e njohur shqiptare, Kjevina Kthella, ishte pjesë e “Big Brother VIP Albania 2”.


Ajo u përjashtua nga ky format, pasi e kishte gjuajtur me shuplakë banorin tjetër, Luizin.

E qysh nga dalja e saj nga “BBVA”, nuk ka asnjë lajmërim nga ajo, derisa nuk dihet se çfarë po ndodh, se pse nuk ka asnjë reagim nga ajo.

Modelja madje as nuk është shfaqur në asnjë “prime-t” e radhës në “BBVA”.

Gjithashtu modelja ka humbur shumë ndjekës në ‘Instagram’, gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë së “BBVA”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë