Loading…

U përmend në ‘prime’ të ‘BBVK’, ky është reagimi i Noizyt

  • 31/01/2023 | 21:02

U përmend në ‘prime’ të ‘BBVK’, ky është reagimi i Noizyt

Në “prime-n” e mbrëmshën në “Big Brother VIP Kosova”, nuk mbeti pa u përmendur edhe reperi i njohur shqiptar Noizy.


Ai u përmend për shkak të një “prank-u” të zhvilluar nga Stresi dhe Mbresa drejt Xhulit.

“Prank-u” kishte të bënte me disa rroba të dërguara nga Noizy drejt Stresit.

E gjatë “prime-t” Stresi i ka bërë thirrje Noizyt të dërgoj rroba më shumë pasi banorët po përplasen.

Një reagim pati edhe Noizy i cili i ka bërë like videon në të cilin përmendet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë