Loading…

U publikua kënga e shumë pritur e Capital T

  • 14/02/2020 | 15:35

U publikua kënga e shumë pritur e Capital T

U paralajmërua ditën e kaluar se kënga “Je t’aime”  e Capital T do të publikohet sot, për festën e të dahuruarëve, dhe kështu ndodhi, transmeton Gazeta Metro.


Ai cili ka zgjedhur ta publikoi pikërisht ditën e Shën Valentinit, por kënga nuk flet për dashurinë por për ndarjen.

Reperi Capital T e ka xhiruar videoklipin në qytetin e dashurisë, Parisin dhe protagonistja në klip është modelja Vika Gosh./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë