Loading…

U pyet nga gazetarja, veprimi i Mourinhos të lë pa fjalë

  • 05/12/2021 | 18:05

U pyet nga gazetarja, veprimi i Mourinhos të lë pa fjalë

Klubi i Romës, i drejtuar nga trajneri Jose Mourinho, humbi ndaj Interit në shtëpi me rezultatin 0-3.


Në përfundim të ndeshje trajneri i verdhekuqve doli përpara gazetarëve, por si gjithmonë sjellja e tij bëri bujë.

I pyetur nga gazetarja e televizionit “Dazn”, Dileta Leota, lidhur me ndeshjen, trajneri shokoi me veprimin e tij.

“Të kërkoj ndjesë ty dhe atyre që po na ndjekin, por nuk dua t’i përgjigjem pyetjes”.  Portugezi iu përgjigj vetëm korrespodentëve dhe u largua menjëherë.

I menjëhershëm ishte dhe reagimi i gazetares. “Duhet të them që më vjen keq për pozicionin në të cilin ndodhet Mourinho”.

Mesa duket tekniku nuk e ka kapërdirë dot humbjen e rëndë të skuadrës së tij

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë