Loading…

U raportua se u pajtuan, zbulohet e vërteta mes Robertit dhe Lauretës

  • 25/10/2022 | 20:06

U raportua se u pajtuan, zbulohet e vërteta mes Robertit dhe Lauretës

Robert Berisha shkakton gjithmonë lajm me jetën e tij private dhe kështu ndodhi edhe së fundmi kur ai postoi një foto me duart e kapura me dikë.


U tha se moderatori është pajtuar me Lauretën, por mesa duket nuk qenka kështu.

Prive mëson se Laureta është në një udhëtim në Itali, me një grup shoqesh.

Sipas burimeve të sigurta ajo dhe Roberti vazhdojnë të jenë të ndarë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë