Loading…

U tall me policinë: Gani Gërmia shoqërohet në stacion

  • 17/01/2022 | 15:15

U tall me policinë: Gani Gërmia shoqërohet në stacion

Visar Dërmkau i njohur me nofkën “Gani Gërmia”, është shoqëruar sot në Policinë e Kosovës. Dërmaku derisa ishte në një lidhje direkte në llogarinë e tij në rrjetin social “Tik-Tok”, ka telefonuar Policinë e Kosovës, duke u talluar.


“Gani Gërmia”, është shoqëruar në polici mirëpo pas intervistimit është liruar.

Visar Dërmkau i njohur me nofkën “Gani Gërmia”, është shoqëruar sot në Policinë e Kosovës. Dërmaku derisa ishte në një lidhje direkte në llogarinë e tij në rrjetin social “Tik-Tok”, ka telefonuar Policinë e Kosovës, duke u talluar.

“Gani Gërmia”, është shoqëruar në polici mirëpo pas intervistimit është liruar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë