Loading…

U tha që u përleshën dhe u largua nga emisoni: Kthehet Rezart Veleshnja

  • 22/10/2020 | 21:44

U tha që u përleshën dhe u largua nga emisoni: Kthehet Rezart Veleshnja

Aktori shumë i dashur për publikun, Rezart Veleshnja i ka munguar emisionit “Shiko kush luan” në puntatat e fundit.


Fillimisht në rrjet u tha se ai ishte larguar pas një sherri me Luanën, mirëpo aktori i hodhi poshtë këto lajme.

I ftuar në “Wake up”, Rezarti rrëfeu se nuk është larguar, por ka qenë shumë i zënë me “Portokalli” dhe me disa punë private. Po ashtu, ai tha se me Luanën ka një marrëdhënie shumë të mirë.

Pas gjithë kësaj situate, Rezarti është shfaqur sërish ditën e sotme në provat e “Shiko kush luan”. Në disa video të publikuara në Instastory, aktori shihet i maskuar, ndërkohë që këndon dhe i bie kitarë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë