Loading…

U tha se do të jetë pjesë e “It’s My Love”, Milaim Zeka tregon të vërtetën

  • 16/01/2021 | 15:23

U tha se do të jetë pjesë e “It’s My Love”, Milaim Zeka tregon të vërtetën

Mbrëmë në emisionin “Express Rozë” të T7, ka qenë i ftuar Kika. Duke folur për risitë në episodat e radhës të “It’s My Love”, ai tregoi se ish-deputeti dhe gazetari Milaim Zeka do të jetë pjesë e emisionit si analist.


“Kemi edhe dy ardhje nga “Për’puthen”. Është Ana dhe Berati, të cilët kanë qenë mjaft të komentuar. Kemi edhe ndryshimin e analistit, që javë për javë ka me qenë aty. Është analist e politikan, z. Zeka, pra Milaim Zeka”, tha Kika.

Por, vetë Zeka e ka mohuar se do të jetë pjesë e këtij emisioni. Në një prononcim për Express Rozë, Zeka ka thënë se Kikën e ka shok, por se s’do të jetë pjesë e emisionit të tij.

“Unë kurrë në jetën time nuk e kam shikuar emisionin “It’s My Love”, dhe nuk do të marr pjesë kurrë si analist në këto emisione si “It’s My Love” e “Për’puthen”, ka thënë Zeka.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë