Loading…

U tha se e rrahu keq të dashurën: Ozan Guven largohet nga seriali “Babil”

  • 12/08/2020 | 20:21

U tha se e rrahu keq të dashurën: Ozan Guven largohet nga seriali “Babil”

Ozan Guven është larguar nga seriali ‘Babil’.


Pak ditë më parë u raportua në mediat turke se aktori turk Ozan Guven ka dhunuar fizikisht të dashurën e tij, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Mirëpo ai i ka mohuar të gjitha akuzat. Sipas tij ishte e dashura ajo që e kishte dhunuar atë.

Të dy publikuan foto ku tregonin shenjat e shkaktuara nga dhuna fizike. E dashura e aktorit deklaroi se shkak për sherrin e tyre ishte bërë xhelozia ndërsa aktori akuzoi se ajo e kishte kërcënuar se do i shkatërronte karrierën. Pas skandalit që pushtoi mediat, kompania e serialit “Babil”, ku Ozan Guven luan, ka vendosur ta shkëpusë kontratën me aktorin. Ozan nuk e ka pranuar këtë vendim dhe ka kërkuar një shumë të majme për t’u larguar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë