Loading…
U tha se është shtatzënë: Marina tregon barkun |FOTO
  • 08/07/2018 | 08:33

U tha se është shtatzënë: Marina tregon barkun |FOTO

Marina Vjollca është emër shumë i komentuar në mediet rozë.


Moderatorja edhe pse prej kohësh nuk është e angazhuar në ndonjë projekt televiziv, ajo përmes rrjeteve sociale njofton për çdo të re rreth saj.

Së fundi, ajo është fotografuar pranë pasqyrës, e veshur me një kostum dhe një këmishë të shkurtër.

Me atë veshje, Marina vinte në fokus barkun e sheshtë, duke hedhur poshtë edhe një herë thashethemet rreth shtatzënisë.

Marina është e martuar me reperin Getoar Selimi, me të cilin para disa ditësh kanë përfunduar pushimet./lajmi

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë