Loading…

U transformua plotësisht: Adele kapet “mat” me të dashurin e ri

  • 30/09/2020 | 20:40

U transformua plotësisht: Adele kapet “mat” me të dashurin e ri

Pasi u divorcua nga një martesë shtatë vjeçare me Simon Konecki, Adele filloi transformimin e saj, ku humbi shumë kilogramë dhe tani duket shumë ndryshe, transmeton Gazeta Metro.


Shumë besojnë se divorci është arsyeja për dietën me të cilën Adele humbi pabesueshme 45 kilogramë.

Pas divorcit, media spekuloi që Adele ishte në një lidhje me reperin Skepta, ndërsa paparacën nuk u ndalën deri sa i kapën të dy bashkë.

“The Sun” zbuloi ekskluzivisht se yjet e muzikës ishin shumë të afër vitin e kaluar pas divorcit të Adele dhe se ata kënaqeshin duke kaluar kohë së bashku. Një burim më pas tha se një romancë po ndodhte mes Adele dhe Skepta. Tani thashethemet për një romancë mes të dyve janë rishfaqur pasi u panë një natë rrugëve të Londrës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë