Loading…

U zhduk nga muaji shkurt: 71 vjeçarja gjendet e mbytur në liqe

  • 22/05/2022 | 12:49

U zhduk nga muaji shkurt: 71 vjeçarja gjendet e mbytur në liqe

Një 71-vjeçare është gjetur e mbytur në liqenin e Pogradecit. E moshuara me inicialet, H.Q është gjetur e mbytur në vendin e quajtur “Pompat e Tushemishtit” ndërsa ishte larguar më parë nga banesa e saj.


Nga këqyrja paraprake e kufomës, nuk janë  konstatuar shenja dhune, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pogradec/Informacion paraprak

Më datë 22.05.2022, rreth orës 11:35, jemi njoftuar se në vendin e quajtur “Pompat e Tushemishtit” në Pogradec, është gjetur e mbytur në liqen shtetasja H. Q., 71 vjeçe, banuese në Korçë, e cila ishte larguar nga banesa më datë 12.02.2022. Nga këqyrja paraprake e kufomës, nuk janë  konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë