Loading…

U zu mat në ndeja me sharkia: Vitia ka një arsyetim për këtë shkelje masash

  • 08/04/2021 | 17:42

U zu mat në ndeja me sharkia: Vitia ka një arsyetim për këtë shkelje masash

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia,  ka folur rreth shkeljes të masave nga vetë ai para disa javëve, shkruan Gazeta Metro.


Vitia, tha se ai organizim ishte mbajtur gjatë kohës që nuk kishte masa të vendosura, por tha se kjo nuk e shfajëson atë.

‘’Kjo nuk më shfajëson mua, edhe pse ai organizim ishte kur nuk kishte masa kufizuese. Por askush nuk duhet t’i shkel këto masa’’, tha Vitia.

Në disa foto të publikuara dje, Vitia u pa në një vend të mbushur me njerëz, duke bërë kështu që masat të shkelen nga vetë ministri që vendos ato./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë