Loading…

Udhëtim pa pantallona në metro (foto)

  • 09/01/2017 | 16:40

Udhëtim pa pantallona në metro (foto)

Pasagjerët e metrove festojnë ditën e quajtur “Udhëtim pa pantallona në metro” në Republikën e Qekisë. Kjo ngjarje ndodhë në shumë vende të ndryshme të botës në fillim të muajit Janar.


1. Disa pasagjerë të metros duke udhëtuar pa pantallona.
Passengers not wearing pants wait for a subway during the "No Pants Subway Ride" in Prague

2. Një burrë pa pantallona duke imituar zëvendës presidentin e SHBA’ve, Mike Pence.
US-OFFBEAT-NO PANTS SUBWAY RIDE

3. Kjo ngjarje ka filluar në New York në vitin 2002 dhe praktikohet nga shumë njerëz në më shumë se 60 shtete të botës.
Germany No Pants Subway Ride

4. Një grua duke festuar ditën e “Udhëtim pa pantallona në metro”.
BRITAIN-OFFBEAT-NO PANTS

5. Një burrë me veshje serioze por pa pantallona.
BRITAIN-OFFBEAT-NO PANTS

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë