Loading…

Uellsi – Shqipëria, formacionet zyrtare

  • 05/06/2021 | 17:16

Uellsi – Shqipëria, formacionet zyrtare

Uellsi dhe Shqipëria do të ballafaqohen në miqësoren e radhës sot me fillim nga ora 18:00.


Trajneri i kuqezinjëve Edi Reja kërkon që të vazhdohen rezultatet pozitive të ndeshjeve të fundit.

Tashmë të dy kombëtaret i kanë publikuar formacionet zyrtare të cila duken si më poshtë:

Uellsi: Hannessey, Ampadu, Mepham, D. Davies, N. Williams, Levitt, Allen, Ramsey, N. Davies, Brooks, T. Roberts.

Shqipëria: Selmani, Ismajli, Kumbulla, Gjimshiti, Doka, Lenjani, Bare, Çekiçi, Abrashi, Manaj, Balaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë