Loading…

Ujku ‘shëtitet’ në rrugët e Komoranit

  • 27/01/2022 | 13:23

Ujku ‘shëtitet’ në rrugët e Komoranit

Një ujk është parë mëngjesin e sotëm në Komoran.


Në pamjet e publikuara, ujku shihet duke ecur i lirë përgjatë rrugëve.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë